• RU
 • UA
 • EN
×

  Інтер’єр дитячої кімнати

  Яким повинен бути інтер’єр дитячої кімнати?

  Дитяча кімната – це абсолютно особливий світ! Безумовно, в оформленні дитячої можна обмежитися стандартними рішеннями, але краще прислухайтеся до своєї дитини. Дайте пофантазувати маленькому господареві кімнати і тоді її інтер’єр гарантовано стане унікальним і улюбленим.

  У новому проекті нам лише залишалося втілити неймовірні дитячі задуми в реальність. Для кімнати обрана улюблена тематика її господаря – гоночні автомобілі. Яскраві кольори (зелений, насичений сірий і червоний) роблять інтер’єр динамічним і зонируют простір. Кожна зона кімнати розташована максимально ергономічно.

  Простір для активних ігор укомплектовано елементами з натурального дерева: скалодромом і гімнастичним куточком. Для безпеки малюка передбачені спеціальні мати і трансформуються м’які крісла. Тут же розташований стелаж для колекції літаків.

  Робочий куточок і зона сну укомплектовані тематичної меблями. Практично вирішена проблема живопису на шпалерах. Тепер малювати можна на кожній стіні зі спеціальним покриттям! У цій яскравій, комфортної та безпечної кімнаті точно не буде нудно!

  Залишити заявку

  (RU)