• RU
 • UA
 • EN
×

  Дизайн дворівневої квартири

  Облаштування затишної квартири на останніх поверхах столичних висоток

  має масу переваг, а грамотна робота архітектора і дизайнера над трансформацією приміщень здатна створити справжній інтер’єрний шедевр.
  Студія дизайну інтер’єру Design Evolution втілює в кожному проекті щось унікальне і особисте для кожного замовника. Не стали винятком і столичні апартаменти «Графіт», другий рівень яких розташований на колишньому технічному поверсі.
  Планування такої квартири має певні правила і підпорядкована принципам функціональності і комфортабельності, які є результатом кропіткої роботи дизайнера інтер’єру. Так зона для колективного проведення часу (кухня, їдальня і лаунж-зона) розміщена внизу. Приватна зона (спальня, дитяча і ванна кімната) розташовується на другому рівні. Але якщо другий рівень – це колишній технічний поверх, то його перепланування повинне бути особливо обережною через наявність опор і комунікацій.
  Зовнішній вигляд переобладнаного нежитлового приміщення набуває неповторний вигляд, якщо зберегти і грамотно вписати в інтер’єр неоштукатурені стіни або бетонну стелю. У нашому проекті деяку зухвалість спокійного інтер’єру надає оздоблення стін у ванній. Ми залишили на увазі фактуру бетонних блоків стін, пофарбувавши їх в глянцево-чорний колір і оттенив теплою оранжевим підсвічуванням.
  Невід’ємний атрибут інтер’єру дворівневої квартири – сходи. Маршові сходи займає не багато корисної площі і є безпечною, і надійною.
  Сучасний дизайн квартир передбачає єдність стилю. Декорування кімнат повинно бути простим. Надлишок прикрас ризикує перетворитися в захаращеність. Елегантна меблі, дизайнерські світильники, оригінальні картини повинні становити цілісну композицію простору, в якому приємно знаходитися.

  Залишити заявку

  (RU)