• RU
 • UA
 • EN
×

  Архітектурний проект – Будинок Рибака

  Будинок рибалки – це одноповерховий будиночок площею 100 кв. м.

  Коли мова йде про зведення приватного будинку для відпочинку на природі, то на розробці архітектурного і дизайн-проектів не варто економити. Грамотно розроблений образ майбутнього житла, його екстер’єр та інтер’єр, ландшафтний дизайн та візуалізація об’єктів, виконані професіоналами, гарантують впевненість в результаті планованого будівництва.

  Екстер’єр приватного будинку
  Оформлення зовнішнього вигляду житла оповідає не тільки про статус і смак його власника, а й про філософію його життя, цінностях, звичках. Стримана і лаконічна сучасність або консервативна класика цілком доречні. Головне, щоб в лініях декоративного оздоблення фасаду і колірному рішенні дизайну будинку не було дисонансу з навколишнім середовищем.
  Скляний фасад вітальні – родзинка всіх проектів, що мають прекрасні видові характеристики. Він може бути по-різному оформлений і мати різні механізми відкривання дверей. Особливу увагу варто звернути на характеристики використовуваного скла. Посилені склопакети з загартованим склом і світловідбиваючими покриттями здатні багаторазово посилити енергоефективність будівлі.
  Зони відпочинку
  Природні кольори, натуральні матеріали або їх імітації заспокоюють і розслаблюють, налаштовують на відпочинок і споглядання природи безпосередньо поза стінами приміщення. Тому дуже важливо продумати облаштування терас і садових альтанок. Просторий дерев’яний поміст і великий козирок над ним – універсальне рішення для тераси.
  Послуги дизайнера інтер’єру в оформлення окремо стоїть альтанки грунтувалися на гармонійному поєднанні з головною будівлею. Така альтанка, обладнана піччю-барбекю або мангалом і зручними садовими меблями, стане улюбленим місцем відпочинку господарів і гостей будинку.

  Залишити заявку

  (RU)