• RU
 • UA
 • EN
×

  Building Evolution на MyHouseIdea

  Дизайн офісу – це візитна картка будь-якої організації

  , її фірмовий стиль і зразок професійної компетенції. Актуальність цього твердження багато разів зростає, коли мова заходить про оформлення робочого простору інженерно-будівельної компанії.

  Open Space і творчий процес

  Продумана організація робочого простору – це майже мистецтво. Площа офісу Building Evolution організована за принципом open space. Відділи зоновано за допомогою унікального дизайну, авторського декору і оформлення. Але у всьому цьому різноманітті простежується чітка система і єдність корпоративного стилю.

  Поєднання матеріалів

  Різноманітність оздоблювальних матеріалів і варіанти їх комбінування роблять кожне приміщення унікальним. Наприклад, ефектний ансамбль рецепції створює мармурова стійка, об’ємний логотип на кам’яній плиті і величезний штрих-код «made in Ukraine», вирізаний на бетонній стіні. Ця брутальність врівноважується шкіряними меблями лаконічного дизайну.
  Навмисна урбаністічним бетону і цегли органічно поєднується з мармуром, деревом і натуральною шкірою. Живі рослини у вигляді огорож виступають яскравими колірними акцентами в інтер’єрі приміщень.
  У реалізації проекту використовувалися стилістичні напрямки від класики до лофт, унікальні технічні рішення і авторський декор. Дизайн інтер’єру офісу Building Evolution – це втілення креативу.

  Детально про проект на сторінці – Офіс Building Evolution.

  Залишити заявку

  (RU)