• RU
 • UA
 • EN
×

  MyHouseIdea about ECO Appartament

  ECO Appartament на MyHouseIdea Натуральність як тренд

  У метушні міського життя все більш цінними стають такі характеристики житлового простору, як комфорт і затишок, функціональне втілення яких в інтер’єрі квартири пов’язане з такими важливими аспектами, як натуральність і екологічність матеріалів.
  Інтернет видання MyHouseIdea відзначило проект Eco Apartament за високу естетичну і функціональну гармонію простору. Витончений ансамбль фактур натурального дерева і тонованого скла, м’яка кольорова палітра наповнюють стриманий і дещо суворий інтер’єр просторої трикімнатної квартири теплом і спокоєм.
  Дизайнери інтер’єру об’єднали у відкритий простір вітальню, кухню і лаунж-зону. Яскрава і світла кухня протиставлена ​​приглушеній і розслаблюючій колірній гамі іншого простору. Але саме ця її особливість нівелює побутової аспект, що вкрай важливо в умовах open space.
  У цьому функціональному блоці композиційним центром виступає стіна з чорного скла. Завдяки авторському технічному рішенню на ній майже непомітна вбудована побутова техніка. Тоноване скло в обробці контрастує з білими глянцевими фасадами корпусних меблів, привносячи в інтер’єр динаміку.
  Спальня та дитяча кімната продовжують настрій вітальні. Стильна і технологічна знахідка – скляні стіни невеликої вбиральні. Простір дитячої кімнати чітко розділено на ігрову та спальну за допомогою контрастних, але не яскравих кольорів. Білий керамограніт і сланцева обробка ніш ванної кімнати лаконічно завершують сувору композицію.
  Дизайн квартири був дуже копіткою: кожна деталь інтер’єру підбиралася відповідно до загальної концепції. В результаті вийшла сучасне житло в серці галасливого Києва.

  Детальну інформацію та повний фотозвіт можна переглянути на сайті, в розділі ПРОЕКТИ.

  Залишити заявку

  (RU)