• RU
 • UA
 • EN
×

  «Графіт» Ідеальні дворівневі апартаменти

  Облаштування затишної квартири на останніх поверхах столичних висоток
  має безліч переваг, а злагоджена робота архітектора та дизайнера над трансформацією приміщень здатна створити справжній інтер’єрний шедевр.
  Студія дизайну інтер’єру Design Evolution втілює в кожному проекті щось унікальне і особисте для кожного замовника. Не стали винятком і столичні апартаменти «Графіт», другий рівень яких розташований на колишньому технічному поверсі.
  Планування такої квартири має певні правила і підпорядковане принципам функціональності та комфортабельності, які є результатом кропіткої роботи дизайнера інтер’єру. Так зона для колективного проведення часу (кухня, їдальня і лаунж-зона) розміщена внизу. Приватна зона (спальня, дитяча та ванна кімната) розташовується на другому рівні. Але якщо другий рівень – це колишній технічний поверх, то його перепланування має бути особливо обережним через наявність опор і комунікацій.
  Зовнішній вигляд переобладнаного нежитлового приміщення набуває неповторного шарму, якщо зберегти і правильно інтегрувати в інтер’єр непотиньковані стіни або бетонну стелю. У нашому проекті деяку зухвалість спокійному інтер’єру надає оздоблення стін у ванній. Ми підкреслили фактуру бетонних блоків стін, пофарбувавши їх у глянсово-чорний колір і підкресливши теплим помаранчевим підсвічуванням.
  Невід’ємний атрибут інтер’єру дворівневої квартири – сходи. Маршові сходи займають багато корисної площі, але саме їх конструкція є безпечною і надійною.
  Сучасний дизайн квартир передбачає єдність стилю. Декорування кімнат повинно бути простим. Надлишок прикрас неприпустимий. Елегантні меблі, дизайнерські світильники, оригінальні картини повинні становити цілісну композицію простору, в якому приємно знаходитися.

  Залишити заявку

  (RU)