• RU
 • UA
 • EN
×

  Дизайн кафе і ресторанів: основні принципи

  Гармонійний дизайн кафе

  і ресторанів – це, в першу чергу, поєднання естетики і функціональності. Гармонійне співвідношення цих факторів створює неповторну атмосферу і індивідуальність закладу, і як результат – потік постійних відвідувачів.

  Дизайн інтер’єру кафе і ресторанів – важливий фактор популярності

  Ексклюзивні деталі декору, ергономічні просторові рішення, особливості висвітлення – з цієї мозаїки складається неповторний стиль дизайну інтер’єру кафе, в яке хочеться повертатися знову і знову.

  Тематика закладу, його особливий стиль багато в чому розкривається в дизайні інтер’єру. Наприклад, ресторани національної кухні складно уявити без етнічних елементів в оформленні дизайну інтер’єру. Кухня в стилі ф’южн – органічна тільки в модерному інтер’єрі, з відповідними за стилем архітектурними рішеннями, меблями, освітленням і матеріалами обробки. У той же час, молодіжні заклади, концептуальні кафе і ресторани можуть використовувати найрізноманітніші напрямки та стилі – від строгого мінімалізму до класики, в її американському або англійською варіантах.

  Еклектика – популярний стиль в дизайні інтер’єру кафе

  Досить популярна зараз і еклектика – коли в дизайні інтер’єру закладу зібрані найрізноманітніші тренди. Футуризм, хай-тек, мінімалізм в обробці – і тут же вінтажні скрині замість стільців, гасові лампи «летюча миша» в якості джерел освітлення і тому подібні фішки. У еклектиці всі елементи декору, інтер’єру, контрастують між собою, відкривають простір для польоту дизайнерської фантазії. І в той же час подібна візуальна помітність і колірне буйство повинні бути чітко вивіреними і дозованими. В іншому випадку, непродумана еклектика перетворюється в банальний і вже не популярний кітч.

  Саме тому зараз досить рідко зустрічаються інтер’єри модних закладів, витримані в одному стилі. Зонування простору, поділ на тематичні зали, оригінальне оформлення барної стійки, танцполу, зон відпочинку – так званих «чіл-аутів» – все це дає широкі можливості для реалізації різних стилів і напрямків дизайну інтер’єрів.

  При гармонійному результаті впізнавана естетика інтер’єру стає справжньою візитною карткою закладу, підкреслюючи і доповнюючи переваги кухні. Адже головне, щоб в закладі завжди була неповторна, особлива атмосфера для відвідувачів.

  Залишити заявку

  (RU)