• RU
 • UA
 • EN
×

  Інтер’єр ресторану

  Для дизайну інтер’єру ресторану, бару,

  неоюхідна клопітка робота висококласного фахівця. Адже гармонійний, продуманий до дрібниць інтер’єр – це перше, на що звертають увагу відвідувачі при вході ресторан.

  Дизайн інтер’єру ресторану – візитна картка закладу

  Погодьтеся, що в очікуванні замовлення ми, як правило, вивчаємо новий для себе простір, відзначаючи деталі оформлення холу, столиків, барної стійки і загальну атмосферу, що формується інтер’єром закладу в цілому. Тому гармонійний дизайн інтер’єру ресторану, бару, що викликає бажання повернутися ще раз – найкраща реклама для закладу.

  В першу чергу, при розробці інтер’єру ресторану потрібно відштовхуватися від інтересів клієнта і сформувати чіткий портрет цільової аудиторії закладу. І, звичайно, ж, дизайн інтер’єру повинен відповідати стилю і тематиці ресторану. Навколо цієї візуальної концепції буде вибудовуватися загальне позиціонування і, в кінцевому рахунку – успіх ресторану.

  Різноманітність існуючих стилів, декору, стільців, крісел, оздоблювальних матеріалів, освітлення – все підпорядковано одному правилу: інтер’єр ресторану, ні трохи не менше, ніж кухня закладу, повинен викликати у відвідувачів комфорт і бажання повернутися.

  Вдалий дизайн інтер’єру ресторану або бару, – це синергія професійних рішень дизайнера і побажань замовника, яка досягається завдяки всебічному аналізу можливостей конкретного об’єкта, ринкових тенденцій і потреб потенційних відвідувачів.

  Барна стійка – центральний елемент інтер’єру ресторану

  Важливий момент при створенні інтер’єру ресторану або бару – це ергономічне і зручне для відвідувачів зонування простору. Як правило, найпильнішу увагу приділяють дизайну барної стійки – саме вона є центром будь-якого закладу і задає певний стиль. Адже в кожному барі чи ресторані багато постійних відвідувачів воліють проводити час саме за барною стійкою. Професійне дизайнерське бачення барної стійки згодом буде тим смисловим стрижнем, навколо якого проектуються обідні зони, літня тераса, танцювальний майданчик. Важливо ергономічне розташування барної стійки, оптимальне розміщення устаткування, якість використаних матеріалів – з цих та безлічі інших деталей складається згодом успіх закладу.

  У будь-якому випадку, головне завдання інтер’єру ресторану або бару – створити приємну атмосферу комфорту за рахунок естетичної привабливості і стильової єдності оформлення, що під силу тільки справжнім професіоналам своєї справи.

  Залишити заявку

  (RU)