• RU
 • UA
 • EN
×

  Дизайн-проект для невеликої квартири

  Чи варто замовляти дизайн-проект?

  Цим питанням задаються багато власників малогабаритного житла. Площа невелика, а значить можна самостійно вирішити питання з оригінальним стилем і яскравим декором. Але всі питання оформлення повинні вирішуватися тільки після грамотного планування простору.

  Дизайн-проект для малогабаритної квартири-студії

  Якщо вам належить адаптувати малогабаритну квартиру під власні потреби і тим більше, якщо в маленькій квартирі доведеться жити декільком членам сім’ї, без продуманого до найдрібніших деталей дизайн-проекту не обійтися. В першу чергу тому, що тільки з його допомогою можна грамотно спланувати простір, позначити всі функціональні зони, розташувати меблі і багато іншого.

  Розробка плану гарантує те, що згодом в кімнатах не буде тісно, ​​незручності не будуть заважати роботі і відпочинку домочадців.

  Планування за типом open-space – не панацея для «малогабариток», але вона здатна вирішити безліч проблем. Демонтувавши стіну між кухнею і кімнатою, ви отримаєте більш простору студію з вітальні, зоною відпочинку і кухнею. Тут же можна організувати робоче місце.

  Якщо відкритий простір для вас неприйнятний, використовуйте скляні, тоновані або матові, перегородки. Вони формують відчуття відособленості і закритості приміщення, при загальній легкості і компактності. Весь секрет оформлення маленької площі в грамотному зонуванні і вдалій компоновці кольорів.

  Послуги дизайнера інтер’єру

  Як правило, замовники звертаються за послугами дизайнера інтер’єру з двома типами проблем. Одним необхідно грамотно спланувати порожній простір в новобудові. Іншим – змінити непридатне з якихось причин початкове планування квартири. Обидві проблеми в корені своєму мають дефіцит площі, на якій необхідно організувати зони для повноцінного відпочинку, роботи та ін. На що звернути увагу, якщо ви плануєте звернутися за допомогою до професійного дизайнера?

  Якщо дизайнер наполегливо рекомендує вам віддати перевагу скандинавському, мінімалістичному або лофт-інтер’єру, не відмовляйтеся. Це розумний компроміс, коли кожен сантиметр площі на рахунку. Багатофункціональні системи зберігання і вбудовані гардеробні з успіхом замінюють громіздкі платтяні шафи. Колірна гамма білого, сірого або пастельних кольорів візуально збільшить кімнати. Уникнути нудьги і монотонності дозволять яскраві акценти у вигляді текстилю та декору.

  Не банальний інтер’єр можна створити, не використовуючи дорогу обробку або ексклюзивних дизайнерських фішок. Професіоналізм дизайнера і ваша фантазія здатні ефективно перетворити навіть найменшу квартиру.

  Залишити заявку

  (RU)