• RU
 • UA
 • EN
×

  Дизайн-проект дитячої кімнати

  Розробка дизайн-проекту дитячої кімнати

  для багатьох батьків це камінь спотикання. Але основна складність полягає все-таки не в тому, як максимально ергономічно розташувати на невеликій площі зони відпочинку, ігор, навчання і при цьому витримати єдину концепцію.

  Інтер’єр дитячої: популярні рішення

  Батькам доведеться вирішити непросте завдання – дотримати гармонію між бажаннями дитини і власними уявленнями про красу і функціональність. Благо, сучасні дизайнери і архітектори пропонують безліч нетривіальних планувальних і декораторських рішень. Виробники оздоблювальних матеріалів і меблів вирішують непрості питання функціональності, екологічності та безпеки простору.

  Пропонуємо вам ознайомитися з останніми трендами оформлення дитячих кімнат.

  У центрі уваги – колір інтер’єру! Дитині має бути комфортно у власній кімнаті, а тому слід уникати яскравих контрастів, які сприяють колірній перевтомі. Досить підібрати спокійний фон. Пастельний колір стін доречно доповнити кількома яскравими акцентами. Ви можете зробити в кімнаті акцентну стіну з яскравим принтом, або прикрасити її стіновими панелями контрастного кольору.

  Підбираючи меблі для дитячої кімнати, визначтесь з кількістю функціональних зон, а після цього – з комплектацією. В першу чергу обміркуйте облаштуванням зони відпочинку з комфортним спальним місцем. Передбачте достатню кількість систем зберігання. Обов’язково передбачте комфортне робоче місце для старших дітей і для творчості малюків.

  Будь-яка дитяча кімната цікава своїми деталями, які відображають настрої і захоплення її господаря. Це можуть бути шпалери з улюбленими мультяшними героями, місце для колекцій і багато іншого. І якщо вибором інтер’єру для немовляти стурбовані батьки, то оформляти кімнату 5-річного малюка ви повинні спільно.

  Послуги дизайнера інтер’єру

  Якщо ви вже визначилися зі стилем, меблями і декором дитячої кімнати, то не зайвими будуть послуги дизайнера інтер’єру з розробки плану приміщення. Особливо з огляду на те, що в більшості квартир старої забудови планування залишає бажати кращого, а кожному з батьків хочеться зробити кімнату дитини максимально зручною і просторою.

  Замовляючи проект дитячої кімнати в дизайн-студії, ви викладаєте дизайнеру всі свої побажання, він же враховує:

  – особисті інтереси і вік дитини (з ними корелює обстановка в кімнаті);

  – ергономічність і функціональність всіх складових інтер’єру, їх екологічну і травматичну безпеку;

  – простоту експлуатації і прибирання приміщення.

  Після опрацювання планів електрики, розміщення меблів та ін., Оформлення ескізів та 3D-візуалізації, дизайнер представить вам остаточний проект.

  Залишити заявку

  (RU)