• RU
 • UA
 • EN
×

  Освітлення в інтер’єрі офісу

  Можливості світлодизайну в інтер’єрі офісу

  практично безмежні. Використовуючи різні сценарії і задіявши всі рівні освітлення можна істотно перетворити простір: зробити приміщення камерним, розділити його на окремі зони або візуально розширити межі.

  Світлодизайн в офісі

  Завдання світлодизайну полягає в модифікації простору відповідно до вимог замовника. Грамотна побудова сценарію освітлення має в своїй основі три головні принципи: естетика, ергономіка та енергоефективність. Світлодизайн нерозривно пов’язаний з дизайном інтер’єру офісу. Найкращим чином підкреслити всі його переваги допоможе використання всіх рівнів освітлення.

  – Загальне освітлення у вигляді центральної люстри покликане забезпечити необхідну освітленість приміщення.
  – Робоче освітлення необхідно для певних функціональних зон (письмового столу, робочої зони кухні, туалетного столика і ін.). Для цього використовуються настільні лампи, торшери і світильники над робочими зонами.
  – Акцентне освітлення виділяє предмети інтер’єру (вази, картини та ін.). Це фінальний штрих інтер’єру, який в буквальному сенсі акцентує увагу на його найважливіші характеристики або деталі.

  Світлодизайн, крім естетичної складової, має наукову базу. Знання характеристик світлового потоку і його правильний розподіл, допомагає домогтися максимальної виразності простору.

  Пряме світло від споту або підвісного світильника необхідне для освітлення певного місця. Спрямований потік від настінної або стельової лампи вигідно підкреслить певну деталь, що не засвітивши при цьому суміжні ділянки.

  Розсіяний потік від центральної люстри дає м’який і нерізкий світло, зменшуючи контрастність і тіні. Найбільш природне освітлення моделюється за допомогою відбитого світлового потоку, проектованого на площині стін, підлоги або стелі.

  Світло як елемент сучасного дизайну офісів

  У гармонійному інтер’єрі принципове значення має баланс видів освітлення. У сучасному дизайні офісу необхідно по максимуму використовувати природне освітлення. Певна кількість сонячного світла просто життєво необхідно, так як його благотворний вплив на емоційну сферу незаперечний.

  Недостатній рівень інсоляції приміщень має на увазі використання джерел штучного освітлення. Комфортне середовище створюється комбінованим освітленням – поєднанням природного і штучного освітлення.

  Таким чином, освітлення – це найважливіший елемент інтер’єру. Грамотно вибудуваний сценарій змінює простір в залежності від бажань і потреб його мешканців. А головне, світлодіодне підсвічування, світильники на стелі або кришталеві люстри ніяк не впливають на архітектуру приміщень.

  Залишити заявку

  (RU)