• RU
 • UA
 • EN
×

  Планувальні рішення для кафе

  Цікавий дизайн інтер’єру невеликого кафе

  і відмінна кухня шикарного ресторану впливають на їх популярність серед клієнтів. Але рентабельність підприємств в сегменті HoReCa визначається також факторами, які не помітні вимогливому гостю. В першу чергу – комплексними і взаємопов’язаними планувальними та технологічними рішеннями.

  Проектування бару, кафе, ресторану: як втілюється ідея

  Проектування закладу громадського харчування будь-якого масштабу і формату – це цілий комплекс завдань, вирішення яких можливе в двох площинах. Розробка планувального і технологічного рішень здійснюється або на базі наявних у замовника приміщення і обладнання, або з підбором нових.

  Розробка проекту починається з концепції. У ній враховуються: цільова аудиторія, формат обслуговування і спеціалізація закладу, розмір і особливості приміщення та ін. Так чи інакше, але саме ці фактори визначають специфіку безлічі архітектурних, інтер’єрних і технологічних рішень.

  Маючи конкретні уявлення про майбутній заклад, зробивши виміри і оцінивши потенціал приміщення, можна приступати до формування технічного завдання. У цьому документі, крім загальних даних, фіксуються архітектурно-будівельні вимоги і вимоги до обладнання, загальна кількість посадкових місць і скільки клієнтів планується обслуговувати в одну зміну і ін. Окремий пункт – це технологія виробництва, асортимент меню і продуктів, специфіка кухні і штат обслуговуючого персоналу. Опис супроводжується обмірювальним кресленням приміщення, де вказані основні інженерні комунікації.

  Планувальні рішення для кафе і ресторанів від Design Evolution

  Комплексне планувальне рішення кафе чи ресторану від студії Design Evolution складається з

  – технологічного проекту (його розробка ведеться із залученням спеціаліста-технолога і включає специфікацію обладнання, плани його розміщення і прив’язки до комунікацій);

  – інженерного проекту (планів вентиляції і кондиціонування, опалення, водопостачання та каналізації, електромереж, охоронно-пожежної сигналізації та ін.);

  – архітектурного проекту (в ньому визначені розміри, форма і інші характеристики приміщення);

  – об’ємне планувальне рішення (ґрунтується на реальних габаритах приміщення і об’ємних розмірах меблів, декору та інших елементів оформлення інтер’єру і екстер’єру закладу).

  У цих розрахунках, планах і кресленнях концепція набуває конкретного втілення. Комплексні планувальні рішення дозволяють функціонувати такій багатокомпонентній системі як ресторан або кафе, злагоджено і приносити дохід.

  Залишити заявку

  (RU)