• RU
 • UA
 • EN
×

  Як заощадити на декоруванні

  Замовляючи дизайн інтер’єру

  у професійного бюро, деякі клієнти поспішають відмовитися від необов’язковою, на їхню думку, послуги декорування, розуміючи її виключно як процес прикраси вже готового інтер’єру. Чи так це насправді? Варто чи ні економити на декоруванні?

  Декорування від дизайн-студії

  Послуга декорування інтер’єру від професійної дизайн-студії аж ніяк не обмежується розстановкою по поличках статуеток і вазочок, розвішуванням картин і настінних світильників. В ескізах або 3D візуалізації дизайн-студія опрацьовує кожну деталь і пропонує готовий і цілісний інтер’єр. Коли ремонт вже завершений, житло залишається просто порожнім. Саме декоратор оживляє чистий інтер’єр, останніми штрихами надає йому особливого шарму, розміщуючи в приміщеннях різноманітні аксесуари і предмети декору.
  Декорування майбутнього інтер’єру починається задовго до безпосереднього закінчення ремонтно-будівельних робіт. Концепція декорування опрацьовується на стадії розробки дизайн-проекту і враховує загальний стильовий напрям, колірну гамму інтер’єру та ін. Дотримуючись виробленої концепції, декоратор вивчає каталоги салонів і виробників. На цьому етапі дизайнер спільно із замовником підбирають декор і аксесуари: різноманітні освітлювальні прилади, килими, віконний і меблевий текстиль, картини, скульптури, вази та ін. На завершальному етапі дизайнер здійснює грамотну розстановку предметів декору.

  Декорування інтер’єру своїми руками

  Професійна дизайн-студія в Києві ніколи не запропонує клієнту застарілі і відверто несмачні декораторські рішення. Однак, володіючи чіткими уявленнями про інтер’єр майбутнього житла, цілком реально здійснити декорування самостійно. Але крім смаку і почуття стилю, необхідно правильно розставити пріоритети і раціонально витрачати бюджет.
  Використовуйте в якості декору яскраві кольорові акценти. Наприклад, навіть найпростішу обстановку легко пожвавити за допомогою яскравого кольору міжкімнатних дверей.
  Грамотний світлодизайн з використанням різних джерел світла на всіх рівнях здатний кардинально змінити навіть самий лаконічний інтер’єр.

  Залишити заявку

  (RU)