• RU
 • UA
 • EN
×

  Архітектура від серця

  Дизайн будинку для сімейного відпочинку

  Невеликий затишний будиночок, розташований далеко від галасливого міста, має призначений до тихого сімейного відпочинку. Звести його з нуля – вибрати місце, спроектувати, створити найкращий дизайн будинку – мрія багатьох жителів мегаполісу. На що звернути увагу, якщо ви вже приступили до її реалізації?

   

  Дизайн будинку в гармонії з природою

  Архітектура, екстер’єр та інтер’єрний дизайн будинку, створюваного за правилами органічного та екологічного будівництва, це природне продовження зовнішнього середовища. Використання натуральних будівельних і оздоблювальних матеріалів, природна колірна палітра ще більше підкреслюють взаємозв’язок зовнішнього і внутрішнього просторів.

  Проектами будинків для сімейного відпочинку в еко-стилі, як правило, передбачені сувора геометрія будівель, один або два поверхи, плоскі або двосхилі дахи, широкі тераси, панорамне скління. Поєднання цих елементів надає конструкції будівлі певну візуальну легкість. Завдяки панорамному склінню, зовнішні межі будинку немов розчиняються в навколишньому пейзажі. Інтер’єр такого будинку є органічною частиною природного середовища.

  Інтер’єр будинку в стилі еко

  Щоб заміський будинок по-справжньому став місцем відпочинку на природі, дизайнери інтер’єру прикладають максимум зусиль, щоб зберегти і відобразити в інтер’єрі природну красу місцевості. Найретельнішим чином підбирається колірна гамма інтер’єру. Природні і натуральні відтінки не будуть дисонувати з середовищем, а вміло розставлені акценти не дозволять інтер’єру стати нудним.

  У стильовому оформленні таких будинків часто віддається перевага мінімалізму і скандинавського дизайну. Дизайнерів інтер’єру, перш за все, привертає вільний і ергономічно вивірений простір. Ці характеристики зобов’язують ретельно продумувати функціональність інтер’єру і кожного об’єкта в ньому.

  Важливе місце в інтер’єрі будь-якого заміського будинку займає камін. Це місце відпочинку і домашнє вогнище проектується під стать загальній стилістиці і часто розташовується на терасі. Однак сучасні технології дозволяють зробити його і двостороннім, звернувши в приміщення.

  Реалізуйте мрію про власний будинок, і нехай його інтер’єр буде найкрасивішим і унікальним!

  Залишити заявку

  (RU)