• RU
 • UA
 • EN
×

  Комплектація об’єкта

  Підбір матеріалів та інші послуги дизайнера інтер’єрів

  Якісні послуги дизайнера інтер’єру не обмежуються оформленням ескізів. Саме для того, щоб ваш інтер’єр вийшов в точності, як на 3D візуалізації, потрібно мати послугу комплектації об’єкта – підбір і постачання будівельних та оздоблювальних матеріалів, меблів, сантехніки, декору.

  Вартість дизайну інтер’єру: чи варто економити на комплектації?

  Якщо ви довірили створення інтер’єру вашої квартири або будинку професійній дизайн-студії, врахуйте послугу комплектації, без якої неможливо реалізувати проект. Це тільки на перший погляд може здатися, що підбір необхідних матеріалів і меблі не складе труднощів. Пошук всього необхідного для будівельно-ремонтних робіт – процес досить трудомісткий. Уявіть, що вам належить самостійно вивчати асортимент виробників, контролювати якість матеріалів і терміни поставки. А якщо з постачальниками виникнуть проблеми, то це гарантовано відіб’ється на вартості дизайну інтер’єру та термінах закінчення всього ремонту.

  Починаючи переробку житла, ви навряд чи готові присвятити цьому процесу весь вільний час, а для професійного дизайнера – це щоденна робота. Він добре знайомий з пропозиціями ринку, прекрасно орієнтується в артикулах, розмірах, моделях, кольорах і матеріалах. Вже на стадії розробки концепції дизайн-проекту він має чітке уявлення про стильову спрямованість і цінову категорію необхідних предметів декору і освітлювальних приладів, сантехніки та меблів.

  Як правило, вартість послуги комплектації – це певний відсоток від суми придбаних матеріалів і товарів або фіксована вартість за м2. Замовнику важливо знати, що цей відсоток – не зайві витрати або сторонній заробіток дизайнера. Це істотний профіт від партнерських знижок салонів і виробників, які надаються дизайн-студії, але не роздрібним клієнтам.

   

  Комплекс послуг дизайнера інтер’єру

  У найзагальнішому вигляді послуга комплектації і підбору матеріалів включає:

  – Підбір, розрахунок і комплектацію об’єкта оздоблювальними матеріалами, які закуповуються і доставляються на об’єкт згідно із зазначеними в договорі термінів;
  – Підбір та комплектацію об’єкта меблями, сантехнікою, текстилем, освітлювальними приладами та предметами декору;
  – Підбір, а в разі необхідності, проектування та виготовлення меблів та інших виробів з авторських ескізами;
  – Розробку плану розміщення меблів, де позначені всі артикули;
  – Специфікацію.

  Послуги комплектації означає для замовника, можливо не очевидну, але дуже істотну на практиці, економію. В першу чергу весь тягар відповідальності лягає на плечі професіонала – дизайнера, який весь процес підбору, замовлення, придбання та приймання матеріалів.

  Ця послуга дизайнера інтер’єру позбавляє вас від необхідності вирішувати питання зберігання матеріалів або меблів, обміну або повернення неякісного товару. Якщо ваша мета – не тільки раціональне витрачання бюджету, а й економія часу і нервів, то послуга комплектації просто життєво необхідна.

  Залишити заявку

  (RU)