• RU
 • UA
 • EN
×

  Що таке декоративна штукатурка?

  Декоративна штукатурка для ванної кімнати

  Кахельні стіни у ванній кімнаті – це скоріше данина віковим традиціям, ніж необхідність. Сьогодні ринок будівельних та оздоблювальних матеріалів пропонує безліч новацій, які дозволять вам створити унікальний і практичний інтер’єр. Якщо питання вибору оздоблення стін у ванній для вас актуальне, то зверніть увагу на декоративну штукатурку. Спеціально розроблений склад дозволяє застосовувати його і в приміщеннях з підвищеною вологістю. А найбагатша колірна палітра і безліч оригінальних методів обробки здатні перетворити будь-яку ванну кімнату в справжній шедевр.

  Декоративна вологостійка штукатурка

  У виборі матеріалів обробки для ванної або душової кімнат принципове значення має вологість і температура в приміщеннях. Особливі властивості декоративної штукатурки надають спеціальні полімерні сполуки в її складі. Саме вони формують надійний захисний шар, завдяки якому декорована поверхня залишається стійкою до постійного впливу вологи.
  У чорновій обробці найбільш актуальні саниуючі суміші. Вони є обов’язковою основою для нанесення декоративного шару. Їх інноваційний склад і властивості не вимагають додаткової гідроізоляції. Для фінішної обробки використовують сухі суміші або вже готові до нанесення складу з додаванням різних пігментів і елементів, що імітують натуральні матеріали.
  Переваги вологостійкої штукатурки:
  – простота в нанесенні і подальшої експлуатації;
  – екологічність і довговічність;
  – високі естетичні якості.
  Штукатурка для ванної кімнати: який метод обробки вибрати
  Все розмаїття декоративних штукатурок дозволяє створити або гладку, або фактурну поверхню.
  Ефекту гладкості, імітації натурального каменю можна домогтися з використанням надзвичайно популярної венеціанської штукатурки з багатою колірною гамою і глянсовою фактурою. Рельєф на стінах створюється за допомогою структурних штукатурок. Але саме ця особливість робить їх менш бажаними для ванної через осідання вологи.
  Декоративна штукатурка у ванній кімнаті – це прекрасна альтернатива кахельній плитці. Це екологічно чисте і довговічне покриття. Різноманітність його фактур і квітів допоможе створити унікальний інтер’єр.

  Залишити заявку

  (RU)