• RU
 • UA
 • EN
×

  Дизайн однокімнатної квартири

  Питання правильної організації простору маленької квартири

  дуже актуальне сьогодні. Для багатьох молодих людей це перше власне житло, яке, не дивлячись на габарити, має бути облаштовано не на шкоду комфорту. У новому дизайн-проекті квартири для молодої дівчини ми створили інтер’єр, який повністю відповідає всім вимогам клієнтки.

  Планувальні рішення

  В результаті перепланування приміщення було розділено на дві самостійні зони: приватну і гостьову. Затишна спальня була збільшена за рахунок приєднання балкона. Завдяки цьому також було вирішено питання робочої зони – її ми розмістили в кутку кімнати в невеликій ніші.
  У створенні відкритої кухні-вітальні ми використовували оптимальний для невеликих площ прийом розташування функціональних зон. У максимально компактну кухню акцент зроблений на вивірену ергономічність. Обідня зона представлена ​​барною стійкою, яка відокремлює робочу зону від решти кімнати. У повноекранному режимі прекрасно розмістилася зона відпочинку з комфортними м’якими меблями.
  У трансформованому передпокої з’явилася містка гардеробна і пральня. Ванна кімната також була збільшена, що дозволило зберегти симетрію простору коридору.

  Оформлення простору

  Інтер’єр невеликої квартири оформлений в сучасній стилістиці. Її головний принцип – максимум функціональності і мінімум декору.
  Непомітну кухню прикрасили оригінальний фартух і витяжка в стилі хай-тек. Фасади корпусних меблів, виготовленої на замовлення, перегукуючись з іншими елементами дерев’яної обробки і об’єднали простір в єдину композицію. Лаконічно оформлена і зона вітальні. Меблювання представлене ​​кріслом, журнальними столиками і комфортним кутовим диваном.
  Нейтральна кольорова палітра інтер’єру покликана розширити межі приміщень. Світлі стіни і біла стеля з глянсовою фактурою відбивають сонячне світло. Точкові світильники і світлодіодне підсвічування наповнюють кімнату розсіяним м’яким світлом. Глибину і обсяг в інтер’єр привносять кілька контрастних штрихів: чорна скляна стіна вбиральні, навісну шафу і акцентна стіна в спальні.
  Завершують образ квартири кілька лаконічних деталей: декоративні панно, дизайнерські світильники і кавові столики.

  Залишити заявку

  (RU)