• RU
 • UA
 • EN
×

  Проект «Дипломат Хол» на MyHouseIdea

  Дизайн інтер’єру столичних апартаментів «Дипломат Хол»

  – проект студії Design Evolution, який був відзначений інтернет виданням MyHouseIdea. Це втілений стиль і відчуття смаку Замовника і ніяких півтонів і невизначеності.

  Головна перевага об’єкту – це його площа і чудова видова тераса. Після перепланування житлова площа була розширена і набула нових рис. Весь простір апартаментів об’єднано в блоки. Перший – простора вітальня, що з’явилася після реконструкції частини тераси. Тут організовані три зони: кухня, їдальня і лаунж-зона. Решта площі квартири – це два окремі блоки зі спалень і ванних кімнат.

  Дизайн-проект вирішений в поєднанні чорного і білого кольорів. На цьому тлі яскраво виглядає зелень живих настінних панно в спальні, ванній і на терасі. Відтінки натурального дерева і шкіри, з яких виконані обідня група, меблі в лаунж-зоні і винна шафа, врівноважують колірну палітру.

  Велика кількість білого кольору, величезні вікна, високі стелі, все це створює затишну атмосферу. Простір самодостатній і не вимагає додаткових прикрас. Декор мінімальний. Дизайнерські меблі і сантехніка, люстри і світильники прикрашають кімнати. Дизайнери інтер’єру лаконічно вирішили проблему гармонізації класичних елементів інтер’єру і ультрасучасної техніки: фасади корпусних меблів і техніки глянцево білі або чорні буквально непомітні на загальному тлі.

  В цілому інтер’єр вийшов строгим, але головне – індивідуальним.

  Детально про проект на сторінці – проект Дипломат Хол

  Залишити заявку

  (RU)